כיצד להרוויח יותר כנהג מונית

ב”ה
כולנו יודעים שלהרוויח כיום בתור נהג מונית נהיה יותר ויותר קשה. השוק תחרותי מאוד, התשלום נמוך, הנוסעים לא תמיד נחמדים… גם אנחנו, נהגי מוניות, לא תמיד נחמדים כי קשה. קשה לכולנו נוסעים ונהגים כאחד.
אז מה לעשות? איך מתקנים זאת?
בעידן שהוא כולו אינטרנט וסמארטפונים, כאשר האדם הממוצע יכול להזמין דרך האינטרנט ובלי לצאת מהבית כל דבר שקיים. למקרה שהוא מחליט לצאת בכל זאת, ישנן אפליקציות להזמנת מונית. והן עובדות – חלקן טוב חלקן טוב פחות, אבל עובדות וזאת עובדה. בצד האחר של האפליקציות האלה נמצא נהג המונית, המנסה להרוויח דרך אפליקציות גם כן ומצליח, כי זה הדבר הבא בעבודת נהגי מוניות. כמובן שתחנות המוניות עדיין קיימות, יש גם את ההזמנה הטלפונית, אבל לרוב מזמינים כרגע דרך אפליקציות. בישראל ישנן כמה אפליקציות קטנות יותר ויש שתי ענקיות: GETT ו YANGO. הראשונה קיימת כבר כמה שנים טובות והתקיימה, עד לא מזמן כמונופול. אבל, לאחר כניסת YANGO בדצמבר של שנה שעברה, הדברים השתנו. המסלול הכי יקר של יאנגו לנהג הוא זול יותר מהזול ביותר של GETT. בשונה מהמערכת חילוק הזמנות של GETT, המערכת של יאנגו הינה אוטומטית באמת ועובדת כך: אם אתה, בתור נהג, לא מבטל נסיעות, המערכת מזהה זאת ומעבירה אליך (כאל סוג של נהג מצטיין) כמות הזמנות שגדלה וגדולה יותר מאשר של נהגים המבטלים הזמנות על ימין ועל שמאל. הדבר קשור גם לרמת הפעילות של הנהג – שיורדת על כל ביטול. רמת הדירוג של נוסעים: הרי לכולנו יש בעיות ואכזבות בחיים, אבל כפי שרשום: “ואהבת לרעך כמוך”.
אז מה הנוסחה בעצם? והנה היא:
תתחבר ליאנגו דרך השותף הרשמי, תשתתף במבצעים שהם מציעים, קח את כל ההזמנות שהאפליקציה של YANGO מציעה לך ותוכל להרוויח כמו שצריך בלי לדאוג וגם בלי לחשוב על איך וכיצד להשיג כסף טוב בתשלום שבועי.
מקווה שעזרנו ונעזור תמיד
החברה לאמת וצדק בע”מ

כתוב לנו
24/7 אנחנו אונליין